شرکت ویرا افزار آدان

همزمان با پیشرفت تکنولوژی و نفوذ سریع اینترنت در بین جامعه، شرکت دانش بنیان ویرا افزار آدان با هدف تولید ابزارهای هوشمند در حوزه متن و زبان‌های طبیعی در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک و کار آفرینی، سال ۹۳ تاسیس شده است. مؤسسین این شرکت با سابقه سال‌ها فعالیت پژوهشی و عملی در آزمایشگاه پردازش متن و زبان‌های طبیعی دانشگاه تهران و چاپ مقالات معتبر علمی-پژوهشی، از خبرگان این عرصه در کشور محسوب می‌شوند و سعی دارند با استفاده از دانش و تجربیات خود محصولات کارا و مفیدی را تولید کرده و به بازار عرضه نمایند.

شرکت ویرا افزار آدان با ارائه دو محصول مترجم هوشمند فرازین و ویراستار  با هدف کاهش هزینه‌ها، صرفه‑‌جویی در زمان و ارتقای سطح کیفی از طریق هوش مصنوعی به صورت آنلاین آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

مترجم هوشمند فرازین ترجمه انواع فایل‌های متنی، کتاب، مقاله، زیرنویس و سایت را در کسری از زمان با کمترین هزینه ممکن در قالب سایت فرازین، پلاگین ورد فرازین بار، بات تلگرام و اپ موبایل (به زودی) انجام می‌دهد.

ویراستار، ویراستاری متون فارسی نظیر: خطایابی املایی، خطایابی معنایی، اصلاح رسم‌الخط و استانداردسازی متن در قالب سایت ویراستار و پلاگین ورد انجام می‌دهد.

شرکت ویرا افزار آدان آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری لازم را داشته باشد.